Баскетболният отбор Левски 2014 се раздели с двамата чуждестранни баскетболисти в състава си - Тайлър Лейзър и Илия Милутинович. Двамата напускат клуба след разтрогването на договорите им с незабавно действие.
Гардът Лейзър и центърът Милутинович пристигнаха в Левски в началото на настоящия сезон. Лейзър изигра 13 мача с екипа на "сините" и записа средно по 10.3 точки и 5.2 асистенции за 28.2 минути на мач.
Милутинович игра в 12 мача и има средно 7.7 точки и 4.9 борби за по 21.0 минути.
Ръководството на "сините" реши да продължи тенденцията от миналия сезон да залага предимно на български състезатели и пожелава успех на Лейзър и Милутинович.
В момента Левски заема седмо място в НБЛ с две победи и пет загуби.








Хороскоп за 22 юни 2026: Добри новини и интересни срещи за зодиите
Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар