Голдън Стейт постигна 10-а поредна победа у дома, след като се справи с Хюстън със 120:101 и подобри баланса си до 13-11.

Андрю Уигинс този път бе голямата фигура, след като вкара 36 точки, от които 8 тройки. Стеф Къри добави 30, а Клей Томпсън получи почивка и не игра.

Калифорнийци обаче взеха контрола още след първата четвърт, която спечелиха с 39:23 и след това запазиха контрола и не допуснаха Ракетите да поднесат изненада, както в предишния си мач срещу Финикс.

Уориръс нанизаха 25 тройки от 52 стрелби отдалеч и станаха едва вторият отбор в историята, който в 4 от 5 мача вкарва поне по 20 тройки, присъединявайки се към Юта, който направи това преди година.

У дома Войните са загубили само един мач от 12 до момента, но проблемите им са при гостуванията, при които имат само два успеха.

Останалите резултати: Ню Йорк – Далас 100:121, ЛА Клипърс – Далас 96:123, Шарлът – Милуоки 96:105, Торонто – Орландо 121:108, Минесота – Оклахома Сити 128:135, Юта – Портланд 111:116.