"Григор е труден съперник и нивото на тениса в мача беше наистина високо". Това заяви световният №3 Стефанос Циципас, след като се наложи над Григор Димитров в двубой от първия кръг на турнира от сериите АТП500 във Виена, Австрия.
"Смятам, че и двамата дадохме максимума от възможностите си. Щастлив съм от победата и от това, че успях да осъществя тактическия си план за срещата. Бях търпелив и постоянен в разиграванията", добави 23-годишният грък.
Победата на настоящия номер 3 в тенис ранглистата при мъжете не дойде лесно, като Стефанос записа 7-6 (6) 6-4, отразявайки три пoредни сетбола в тайбрака на първата част. "Мачът срещу Григор определено беше труден", допълни Циципас.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът е с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Бюджетът е пълна катастрофа, нужни са болезнени реформи
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментар06:41 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар