Един от най-великите тенисисти на всички времена - Рафаел Надал, не пропусна да честити спечелената европейска титла по футбол, както и да поздрави сънародника си Карлос Алкарас за втората му титла на "Уимбълдън".
Неделния ден беше исторически за Испания - първо 21-годишният Алкарас срази Новак Джокович за втора поредна година, а по-късно Испания победи Англия и спечели четвъртата си европейска корона.
"Мисля, че Испания бе най-добрият отбор от първия ден на Европейското и показа невероятен футбол. Цялата страна е горда от тази европейска титла. Но съм много щастлив и от победата на Карлос Алкарас на "Уимбълдън". Това бе невероятен ден за испанския спорт", каза Надал, който днес записа първа победа заедно с Каспер Рууд на турнир на двойки.
"Спортът генерира мотивация и страст у хората. Това е добре за цялата страна. Надявам се, че ще видя и Норвегия на следващите големи турнири", пошегува се цитираният от Фокус Надал с партньора си на двойки Рууд.








Пламен Данаилов: Няма директни последици за клиентите на ЗАД "ДаллБогг Живот и Здраве"
3 зодии усещат прилив на дългоочаквана надежда от 21 юни 2026 г.
Над половината риба тон в ЕС се оказа опасна за здравето
Проф. Любомир Стойков представя четвърто издание на “Световни модни икони”
Медведев: Русия ще се откаже от правилата за водене на война
Интензивен трафик към Гърция, ограничиха движението по “Струма”
Лятото настъпва утре с жега и слънце
Mercedes V-Class претърпя шокираща трансформация
Dodge иска да стане лайфстайл марка в Европа
Как Mercedes-Benz C111 постави 16 световни рекорда за скорост
Пет от най-издръжливите дизели – 500 000 км е само началото
Бачевски и Себахтин ще боксират за европейски титли в Чехия
FINAL X в Нюарк: Снайдер доминира, Валенсия загуби ключов сблъсък
Радослав Росенов с бронз в Гуейян след тежък полуфинал срещу олимпийския шампион
Дипчиков с емоционално послание след загубата от Шлеменко
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар14:13 | 18 юли 2024 г.
Напиши коментар