Ракета №1 на България Григор Димитров беше много щастлив след благотворителния мач с Новак Джокович в София. Двамата се изправиха един срещу друг в пълната до краен предел зала "Арена София" и сътвориха голямо шоу.
"Изпълнен съм с такова щастие. Искам да ви благодаря. Винаги се вълнувам, когато играя пред вас и винаги ми е като за първи път. Благодаря ви. И двамата сме на възраст малко. В едно много добре състояние сме. Толкова много имаме да сме благодарни. Също така съм благодарен на Новак. Без него това нямаше да стане", каза първата ни ракета на интервюто след срещата на корта.








Прогноза за следващите 10 дни: От 37-градусови горещини до летни бури и градушки
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Христо Гаджев положи клетва като депутат на мястото на Делян Добрев
Важното остава настрани - да се проследят парите по случая "Невзоров"
Черешарите готвят протести, изкупуват плодовете на смешни цени
30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар