Ракета №1 на България Григор Димитров беше много щастлив след благотворителния мач с Новак Джокович в София. Двамата се изправиха един срещу друг в пълната до краен предел зала "Арена София" и сътвориха голямо шоу.
"Изпълнен съм с такова щастие. Искам да ви благодаря. Винаги се вълнувам, когато играя пред вас и винаги ми е като за първи път. Благодаря ви. И двамата сме на възраст малко. В едно много добре състояние сме. Толкова много имаме да сме благодарни. Също така съм благодарен на Новак. Без него това нямаше да стане", каза първата ни ракета на интервюто след срещата на корта.








Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар