Ракета №1 на България Григор Димитров беше много щастлив след благотворителния мач с Новак Джокович в София. Двамата се изправиха един срещу друг в пълната до краен предел зала "Арена София" и сътвориха голямо шоу.
"Изпълнен съм с такова щастие. Искам да ви благодаря. Винаги се вълнувам, когато играя пред вас и винаги ми е като за първи път. Благодаря ви. И двамата сме на възраст малко. В едно много добре състояние сме. Толкова много имаме да сме благодарни. Също така съм благодарен на Новак. Без него това нямаше да стане", каза първата ни ракета на интервюто след срещата на корта.








Брад Пит и Инес де Рамон: По-близки от всякога, но без планове за брак
Радев: Не става въпрос за смяна на мантинели, а за смяна на манталитета
На второ четене: Парламентът прие новите правила за избор на ВСС до 17 октомври
Радев: Протестите не ме притесняват, това е бюджета на реалността
Огромно задръстване се образува на АМ "Тракия" в посока Бургас
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар