Ракета №1 на България Григор Димитров беше много щастлив след благотворителния мач с Новак Джокович в София. Двамата се изправиха един срещу друг в пълната до краен предел зала "Арена София" и сътвориха голямо шоу.
"Изпълнен съм с такова щастие. Искам да ви благодаря. Винаги се вълнувам, когато играя пред вас и винаги ми е като за първи път. Благодаря ви. И двамата сме на възраст малко. В едно много добре състояние сме. Толкова много имаме да сме благодарни. Също така съм благодарен на Новак. Без него това нямаше да стане", каза първата ни ракета на интервюто след срещата на корта.








Ваксината срещу варицела става задължителна от 1 юли 2026
Песков: САЩ не могат да се считат за абсолютно неутрални в конфликта в Украйна
Късмет за 3 зодии през седмицата 29 юни - 5 юли 2026
Заради ниски изкупни цени и липса на пазар земеделци унищожават реколтата си от зеле
Украинският военен трилър Killhouse достигна до световната публика в Netflix ВИДЕО
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Щерев за Жанет Немет: Трябва да бъде запомнена с усмивката си, не със спекулации
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар