Ракета №1 на България Григор Димитров беше много щастлив след благотворителния мач с Новак Джокович в София. Двамата се изправиха един срещу друг в пълната до краен предел зала "Арена София" и сътвориха голямо шоу.
"Изпълнен съм с такова щастие. Искам да ви благодаря. Винаги се вълнувам, когато играя пред вас и винаги ми е като за първи път. Благодаря ви. И двамата сме на възраст малко. В едно много добре състояние сме. Толкова много имаме да сме благодарни. Също така съм благодарен на Новак. Без него това нямаше да стане", каза първата ни ракета на интервюто след срещата на корта.








Революция в лечението: AI променя грижата за психичното здраве
БНБ: По-бавен икономически растеж и по-висока инфлация до 2027 г. в България
Земетресение с магнитуд 6,4 удари Филипините
55 души са се удавили от началото на горещата вълна във Франция
Мицкоски пак се жалва от нас: Зад провокациите стои организирана българска кампания
Боксовата легенда Владимир Кличко пристига в София следващата седмица
Прокуратурата ще търси умисъл за катастрофата в Мездра, при която загинаха двама тийнейджъри
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар