Денислава Глушкова се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Клагенфурт (Австрия) с награден фонд 30 хиляди долара.
22-годишната българка и представителката на домакините Мафи Остерайхер елиминираха австрийките Лиза Грубер и Лена Рамхартер с 6:3, 6:2 за 76 минути. Те поведоха с 5:2 по пътя си към успеха в първия сет, а във втория направиха серия от четири поредни гейма, за да триумфират.
Следващите им съпернички ще бъдат поставените под номер 1 Анета Лабоуткова (Чехия) и Амелия Райецки (Великобритания).
Глушкова участва и в схемата на сингъл, в която ще стартира срещу квалификантка.








Молдова започва преговори за ЕС: Радев даде подкрепа и сподели българския опит
СДВР се самосезира за заплахи към пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"
Борис Михайлов е новият изпълнителен директор на НАП
Почина проф. Александър Янчулев - първият демократично избран кмет на София
Mona, Robi, Прея и Тригайда излизат на сцената на Бузлуджа
Трима са кандидатите за ректор на Софийския университет
Абсурд в Хасково: Мъж, с дете в ръце, изрита електробус и си счупи крака
Apple CarPlay получи дългоочаквана функция
Първото мексиканско EV събира шестима и струва 8600 долара
Ремарке с фойерверки избухна на магистрала
Произведено в ЕС ще важи за автомобили от Япония и Южна Корея
Франк Бруно: Възрастта може да се окаже проблем за Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа
Илия Топурия към Гейджи: Ще те сломя на UFC Freedom 250
UFC Freedom 250: Бойна карта
Кой казва истината? Стрикланд отговори на Дейна Уайт
“Майчин дом“ и НКБ спасиха бременна с аортна дисекация и близнаците ѝ
Ебола – защо инфекцията остава тежка и трудна за овладяване?
Какво представлява HELLP синдромът през бременността?
Какви хранителни вещества ни дават черешите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар