Люис Хамилтън призна, че той е виновен за лошия си старт, който го лиши от шанс за победа в Бахрейн и след сблъсък с Валтери Ботас все пак успя да приключи трети.
Както и в Австралия и сега световният шампион не успя да потегли добре, като бе изпреварен от Нико Росберг, а в първия завой инцидента с финландеца го смъкна на 9-а позиция и след това той просто гонеше максимума точки.
„Причината за лошия старт е в мен, не става дума за механичен проблем. След лошото начало дойде и вторият инцидент в първия завой, който също бе разочароващ за мен” заяви Хамилтън.
„Поздравления за Нико, който се чувстваше отлично на трасето и не бе затруднен. Успях да спечеля някоя и друга точка, така че просто лимитирах щетите. Можех спокойно да загубя повече точки, защото спокойно можех и да не завърша” добави той.
„Колата бе толкова увредена, че просто нямаше как да поддържам темпото на Кими. Беше трудно да удържа задницата и просто исках да пазя гумите. Надявах се и на Сейфти Кар, което можеше да промени нещата, но не стана” каза още Хамилтън.








На второ четене: Парламентът прие новите правила за избор на ВСС до 17 октомври
Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар