Люис Хамилтън призна, че днес просто не е бил в добър ритъм и това е причината за слабото му представяне в квалификацията за Гран При на Европа.
На трасето по улиците на Баку, британецът имаше проблеми във всяка фаза, като върхът бе, когато се удари 2 минути преди края на решаващата сесия и това означаваше, че ще стартира едва от десета позиция.
„Вчера бях в отличен ритъм, но днес такъв просто липсваше. Понякога това се случва. Не мога да кажа какви са ми шансовете, но ще опитам да стигна колкото мога по-напред. Въпросът е да намаля загубите доколкото мога“ заяви той.
„Ако Нико стартира добре, едва ли ще може да бъде достигнат. Като цяло сме по-бързи от повечето съперници и за мен ще бъде много важно да избегна проблеми с момчетата пред мен“ добави Хамилтън.
В същото време Розберг продължава да има едно наум за съотборника си, въпреки сериозното предимство, което има. „Люис е показвал често, че може да стига далеч тръгвайки от задни позиции. Състезанието ще е вълнуващо, защото на пистата се изпреварва лесно и ще има доста промени, а вероятно и доста често ще излиза кола за сигурност. Всичко се получи добре за мен, но ще видим какво ще се получи утре“ коментира германецът.







От детска мечта до битка с огъня: Историята на един български огнеборец
Нова формула за минималната заплата може да замени сегашния механизъм (ВИДЕО)
Държавата с нов план за археологическите обекти по примера на Италия и Гърция
Радев свика институциите след убийството в Пловдив, готвят мерки срещу детската престъпност
Заради Иран: Тръмп използвал Air Force One като примамка, камион го откарал до таен самолет ВИДЕО
Без газ и нефт: Активисти на "Грийнпийс" с акция върху анкера "Кайрос" в Бургас
Нелепа катастрофа: Самолет блъсна Фиат Панда ВИДЕО
Голям пожар е пламнал край благоевградското село Дъбрава
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар