Люис Хамилтън призна, че има сериозни съмнения, че тактиката на Мерцедес с допълнителен питстоп ще успее в битката с Макс Верстапен.
„Когато ми казаха, че минаваме на стратегия с втора смяна, не можех да изчисля какво ще стане. Имах сериозни съмнения, че това ще ни донесе успеха, но просто реших да не мисля за това, а да карам максимално силно и се получи“ заяви Люис, който веднага след победата си се извини по радиото на отбора за изразените съмнения.
„Много съм щастлив, защото имах срещу себе си страхотен състезател като Макс, който се намира в невероятна форма. Беше здрава битка и затова съм толкова радостен. Горд съм от това, което направих и именно така искам да продължа. Може и да съм на 34 години, но карам по-добре отвсякога“ добави британецът, който има аванс от 69 точки пред Макс и 62 пред Ботас.
„Показахме уважение помежду си, но вероятно ако бяхме по-близо в точките, сигурно щяхме да сме по-агресивни. Сега просто търсих чиста маневра и вярвах, че до края ще имам шансове да го изпреваря, затова първоначално не бях особено щастлив от новата смяна. В един момент обаче гумите ми заработиха отлично и се надявам, че битката с Ред Бул ще продължи“ каза още Хамилтън.








Рецепта за домашен хляб с чесън и билки за Еньовден
Безопасна ли е лазерната епилация през лятото?
Диетолог разкри колко вода да пием, за да отслабнем ефективно
Географията като съдба: Провалят ли се големите български проекти
Кучешки лай помогнал в търсенето на изчезналата Живка
Кой е Анди Бърнам, сигурният наследник на Киър Стармър
Проф. Константинов за смяната на ръководството на "Информационно обслужване": Нищо не е вечно
Стоян Колев се обяви за "жертва на системата", зове за протест
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Алекс Перейра заговори за отказване: Страх ме е да се върна в клетката след боя със Сирил Ган
Даниел Кормие: Сирил Ган показа защо е сред най-добрите тежка категория в UFC
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментар09:28 | 7 авг 2019 г.
07:57 | 7 авг 2019 г.
06:51 | 7 авг 2019 г.
06:32 | 7 авг 2019 г.
04:36 | 7 авг 2019 г.
00:57 | 7 авг 2019 г.
15:34 | 5 авг 2019 г.
Напиши коментар