Ферари ще напусне Формула 1, ако таванът на разходите стане 130 милиона долара през 2022 година, съобщи Матия Биното.
По принцип има споразумение за таван от догодина, който бе поставен на 175 милиона. Но заради епидемията от коронавирус се очаква той да бъде снижен до 145 милиона. Това означава, че през 2022 година ще стане 130 милиона.
"Нивото от 145 милиона ще доведе до сериозни загуби в екипа. Разбираме, че трябва да се действа извънредно в сегашната обстановка, което обаче не означава, че трябва да се вземат прибързани решения за бъдещето", категоричен е Биното, цитиран от "24 часа".
Към момента трасетата в Австрия, Италия и Англия са готови да приемат състезания на закрити врати, за да се спаси сезона. Идеята е да се проведат минимум 10 старта, като на една писта може да има и три надпревари.








Ваксината срещу варицела става задължителна от 1 юли 2026
Песков: САЩ не могат да се считат за абсолютно неутрални в конфликта в Украйна
Късмет за 3 зодии през седмицата 29 юни - 5 юли 2026
Заради ниски изкупни цени и липса на пазар земеделци унищожават реколтата си от зеле
Украинският военен трилър Killhouse достигна до световната публика в Netflix ВИДЕО
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Щерев за Жанет Немет: Трябва да бъде запомнена с усмивката си, не със спекулации
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар