Бившият шеф в ЦСКА Стефан Орманджиев заяви, че ще стиска палци на Лудогорец в мача срещу Ливърпул в Шампионската лига.
"Аз ще подкрепям Лудогорец в мача им срещу Ливърпул, защото съм българин. Родолюбец съм и винаги съм на страната на българските отбори", каза Орманджиев пред ТВ+.
"Положението в ЦСКА е тежко, но хората, които се борят за изваждането на отбора от кризата, заслужават адмирации. За мен не е нормално всяка година да се привличат нови играчи на "Българска армия", защото това не води до нищо добро."
"Ето Лудогорец - запазват състава си и надграждат. Затова не е чудно, че влязоха в групите на Шампионска лига. Не е въпрос само на пари."
"На ЦСКА е трудно да играе срещу състава от Разград и е нормално на ръководството да напомнят колко загуби е натрупал отборът на Стойчо Младенов."
"Много клубове, които не са изрядни с лиценза си, ще трябва да се замислят докога ще им се правят компромиси. Само усилията на БФС не са достатъчни, за да се отървем от язвата, която разяжда българския футбол", добави бившият арбитър.








Зеленчуците поевтиняват, но пилешкото месо поскъпва на борсите
Пеевски: Честит празник на МВР, бъдете горди и отстоявайте закона
Тридневен траур в Дупница след трагедията в река Струма
Дневен хороскоп за 5 юли: Емоции, нужда от пауза и размисъл за зодиите
Хотелиери и ресторантьори в Созопол: Сезонът започна повече от успешно
ВиК авария в Пловдив превърна улица в "Кючук Париж" в кално езеро
Как Bora преобърна историята на Maserati
Toyota и Kawasaki форсират развитието на водородни системи
От първоаприлска шега до реалност - BMW M2 Dakar от Дубай
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Робърт Уитакър: Никога не съм се чувствал по-добре, готов съм за полутежка категория
Макс Холоуей не изключва реванш с Джъстин Гейджи: Първо трябва да победя Конър
Джон Джоунс: Конър Макгрегър няма нужда да се бие, но се връща, защото обича спорта
Алин Перейра защитава титлата си срещу бивша шампионка на Bellator
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар23:26 | 13 сеп 2014 г.
Напиши коментар