Отборът наречен "Добри момчета", който доби скандална популярност, след като участва в масово меле в мач от Аматьорската мини футбола лига срещу тима на ФК Изток, често е ставал част от ръкопашни схватки на терена. "Меридиан мач" твърди, на базата на информация от запознати, че други участници в мачлетата, организирани от АМФЛ, са подали около 70 жалби срещу "Добри момчета" през последните години.
Шефът на лигата Илия Ангелов потвърди, че мелето на 3 април т.г., в което пострада сериозно един младеж, е рецидив за отбора на спортния директор на Септември (София) Кристиян Добрев. Той обясни, че е взето решение "Добри момчета" да бъде изхвърлен завинаги от АМФЛ.
"Отборът на Кичо Добрев многократно е участвал в инциденти, но този е най-големият. Друг път техни играчи и отборът са били наказвани, но са си изтърпявали санкциите. В лигата са от 6-7 години. На другия отбор това е първо провинение. Даже за някои от играчите им това беше дебют в АМФЛ".
"Тимът на Добрев ще бъде изваден от участие в лигата. За мен за този инцидент са виновни и двата отбора. Наказанията ще са различни, защото на едните им е за първи път, а при другите е рецидив", обясни Илия Ангелов.







Икономист: Стотици милиони евро могат да се спестят в бюджета чрез по-строг контрол
Плугчиева: Радев и Йотова търсят партньори, а не да сме срещу някого
Кои знаменитости няма да оставят милиони на децата си
Планинар за нападението: Мечките на територията на Витоша са рядкост
Дъщерята на Гуинет Полтроу стана на 22 г., като 2 капки вода са
20 000 евро глоба за купуване на дизел? Така Европа се бори за екология
Новата Lada Niva ще повтаря Dacia Duster
Toyota RAV4 получи изненадваща нова технология
Pagani показа нова Zonda седем години след спирането на модела
Еди Хърн потвърди преговори за мегабитка между Бивол и Бенавидес
Еди Хърн каза дали ще има трилогия Джошуа – Усик
Официално: Никола Дипчиков излиза срещу легендата Александър Шлеменко
„Beyond the Bell“ - Мост между легендите и бъдещето в бойните спортове
Прозяването е „заразно“ и започва още в утробата
Откриха различни видове „вечни химикали“ в кръвта
Инхибин B при мъжа – какво показва за сперматогенезата?
Алерголози от цялата страна се включиха в Х-та Национална конференция „Пролетни алергологични дни“
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар