Треньорът на Осиек Дино Скендер даде почивка на основните си играчи при загубата от Горица с 1:3 във втория кръг на хърватското първенство. Спортно-техническият щаб на Осиек даде приоритет на реванша от втория квалификационен кръг в Лига Европа срещу ЦСКА в четвъртък и в клуба решиха да запазят титулярите.
Срещу Горица Скендер смени всички полеви играчи в сравнение с първия мач в София, като запази единствено вратаря Ивица Ивушич.
Резервите на Осиек не съумяха да се противопоставят и записаха първа загуба в шампионата този сезон. Почетното попадение за съперника на ЦСКА - вкара влезлият като смяна в този мач Мирко Марич в последната минута на мача.
"Трудно се взима такова решение да играем с юноши. Момчетата дадоха всичко от себе си, но Горица заслужено победи. Заедно със спортно-техническия габ решихме да дадем почивка на титулярите, съзнавайки риска, но това го направихме с оглед на мача, който ни предстои срещу ЦСКА. Концентрираме се изцяло върху предстоящия мач в четвъртък", коментира Скендер на пресконферцията след мача.
ЦСКА има аванс от 1:0 след първия мач. Реваншът е в четвъртък от 21.45 часа в Осиек.







Времето днес, 15 август: Предимно слънчево със слаби превалявания
ЦСКА 1948 с впечатляващ обрат срещу "Черно море", оглави Първа лига
Тръмп: След като победим Иран, ще обявя Ормузкия проток за територия на САЩ
Цветовете лак за нокти, които са голям хит това лято
Жълт код за бурно море, има риск от локални наводнения
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Най-продаваният Opel в историята стана на 35 години
Хавиер Мендес: Ислам Махачев ще се бие с Гари по най-добрия за него начин
Конър Макгрегър предсказа изхода от двубоя между Махачев и Гари
Круз и О'Мали с изненадващи прогнози за Махачев – Гари
Иън Мачадо Гари: Когато победя Ислам Махачев, всички ще млъкнете
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар12:50 | 31 юли 2019 г.
17:37 | 29 юли 2019 г.
Напиши коментар