Николай Димитров-Хичо се отличи с асистенция в мача на Урал Екатеринбург у дома срещу Краснодар от осмия кръг в руския шампионат, загубен с 2:4.

Дмитрий Скопинцев изведе гостите напред в резултата в 21-ата минута, но Юри Бавин изравни две минути след това. Асистенцията бе на Хичо, който центрира от дясното крило към своя съотборник.

В 37-ата минута Ари изведе отново Краснодар напред в резултата. Домакините от Урал стигнаха до ново равенство в 68-ата минута, когато точен бе Ел Кабир. Българският национал Николай Димитров бе заменен в 78-ата минута от Кухарчик.

120 секунди по-късно Уткин даде аванс на Краснодар, а малко след това и Вандерсон се разписа за 4:2 в полза на гостите.

Урал заема осмо място в класирането с актив от 10 точки, а един от фаворитите за титлата в Русия - Краснодар е лидер със 17 пункта.