ЦСКА - Левски, среща от Първа лига на България, Национален стадион "Васил Левски", начало 17.45 часа.

Последните 10 срещи на ЦСКА във всички турнири: Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Последните 10 срещи на Левски във всички турнири: Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.

В последните 10 директни срещи армейците имат 3 победи, сините имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК

ЦСКА - Левски 2:2

0:1 Станислав Иванов (12)

0:2 Робърта (18)

1:2 Евандро (72)

2:2 Албентоса (87)

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Раул Албентоса, Пламен Гълъбов, Петър Занев, Иван Турицов, Кристиян Малинов, Тиаго Родригес, Жанио Бикел, Вив Соломон-Отабор, Евандро, Али Соу

Левски: Милан Миятович, Живко Миланов, Янис Каргас, Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Станислав Иванов, Филипе Нашименто, Паулиньо; Найджъл Робърта

1 минута: Начало на мача

3 минута: Спокойно начало на мача. Действията се развиват основно в средата на терена, с лек териториален превес на червените

5 минута: Първи шанс за ЦСКА. Удар с глава на Евандро, но Миятович без проблеми лови топката

12 минута: ГООООООООООООООООЛ! ЦСКА - Левски 0:1, голмайстор Станислав Иванов. "Сините" сътвориха страхотна атака, при която защитата на ЦСКА направи сериозна издънка и позволи на Иванов отблизо да вкара

18 минута: ГОООООООООООООООЛ! ЦСКА - Левски 0:2, голмайстор Робърта. Черниаускас направи безубразна грешка при центриране на Нашименто и Робърта от един метър на празна врата вкара

21 минута: Уникален пропуск на Левски. Робърта се озова сам срещу Черниаускас, но заложи на силата и със сетни усилия вратарят на ЦСКА спаси. Левски направо се подиграва с армейците в тези минути

30 минута: Спокойни минути, в които действията се развиват основно в средата на терена

35 минута: Пореден пропуск за Левски, Робърта стреля в аут

45 минута: Паулиньо се освободи от защитата на ЦСКА, но прати топката в аут

45 минута: Край на първото полувреме

46 минута: Начало на второто полувреме

55 минута: Много скучновато второ полувреме до този момент. ЦСКА владее топката, но така и не може да стигне до чисто голово положение

60 минута: ЦСКА изцяло играе в половината на Левски, но няма никаква идея какво да прави с топката и как да нанесе голов удар

65 минута: Изключително слабо и безидейно второ полувреме. Без никакви голови положения пред една от двете врати

72 минута: ГООООООООООООЛ: ЦСКА - Левски, 1:2, голмайстор Евандро

75 минута: ЦСКА скочи за дузпа, след като Иван Горанов препъна Кери, но Георги Кабаков даде знак играта да продължи

87 минута: ГООООООООООООООООООЛ! ЦСКА - Левски 2:2, голмайстор Албентоса

90 минута: Край на мача