Локомотив София получи акт за нарушение на здравните мерки, наложени заради пандемията от коронавирус, съобщиха от пресслужбата на клуба.
Причината за това са сблъсъците между феновете на „железничарите“ и тези на Славия при последния двубой на тима срещу „белите“ на Националния стадион „Васил Левски“.
Ето какво написаха от клуба в официалната си страница в Интаграм:
„Днес, 29.09.2021 г., беше връчен Акт за установяване на административно нарушение на „ФК Локомотив София 1929“ като юридическо лице от Столичната регионална здравна инспекция за нарушаване на наложените мерки за спазване при епидемиологичната обстановка в страната с издадена заповед от Министъра на здравеопазването при създалото се меле между двете агитки на „ФК Локомотив София 1929“ и ПФК „Славия““.








От Helpbook: Проблемът с бездомните кучета във Варна не е решен
6 китайски зодии затварят старите страници на 24 юни 2026 г.
Късна емисия
Лекари от "Пирогов" спасиха бременна жена и бебето ѝ след катастрофа
Майка от Алабама кръсти новороденото си... Xfrgolszzzxy
Класическа музика под открито небе: Ланг Ланг идва в България
Вижте неузнаваемия Хю Джакман като новия Робин Худ (СНИМКИ/ВИДЕО)
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар03:57 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар