Членът на изпълкома на БФС Венцеслав Стефанов отправи предупреждение към Петър Величков, който е част от екипа на Димитър Бербатов за президент на БФС. Президентът на Славия заяви, че на утрешния конгрес може да каже доста неща за опонента си, който по-рано обвини Борислав Михайлов, че е печелил милиони на гърба на футболната ни централа.
"Явно човекът се е влюбил в тия милиони, но защо не каже защо го изгониха от OMV и колко милиона липсваха? Защо го изгониха от тази световна корпорация? И с тези липси от OMV иска да дойде в БФС да управлява, защото Бербатов не бил много опитен. Да останем пак на червено, защото той се доказа като управленец в OMV? Питам за колко милиона липси го изгониха от OMV и защо така немедлено го отстраниха?
Преди две години му намазаха ските и го пуснаха по нанадолнището. Това може да се разбере, ако се обадите на централата във Виена. От OMV не уволняват току-тъй. Величков да не приказва такива лъжи, защото го предупреждавам, както предупредих и Бербатов - ще кажа на Конгреса някои неща. Не му прави чест, че разпространява абсолютни лъжи!
Мислех го за коректен човек. Цели осем години е бил тук, как нито веднъж не каза нищо на заседание на Изпълкома или не излезе пред медиите? Като си толкова ербап, излез и го кажи, защо го казваш сега?! Гласи се за президент, но ако си отворя устата за някои неща от бизнеса му, няма да му е никак приятно. Мога да ги кажа и на Конгреса, не ми пука!
Не му прави чест! Непочтен е! До последно се завираше в Изпълкома, а сега змията си изплю жлъчта. Мислех, че е по-достоен мъж. След като си се целувал и прегръщал с един човек, после да лъжеш така срещу него... Грозно е! Спомням си как казваше "Да, г-н Михайлов", "Точно така, г-н Михайлов", беше толкова мазен и сервилен. Наско Сираков четири години не е в Изпълкома, но не е казал една дума. А този се чудеше как да отиде на някой мач с Боби Михайлов в чужбина, сега почна да черни хората - лош човек!
Не ми е ясно как ще се случат всички неща, дето са ги написали на хартийки, ако държавата не седи зад спорта. Това е прах в очите на хората. Само промяна в закона за спорта може да вещае по-добри времена за българския футбол и българския спорт като цяло! Само това! Подчертавам го! Промяна в закона за спорта!
Утре мога да кажа и други неща, които не са в интерес на този кандидат за бъдещ ръководител! И нека никой не забравя, че тези, които са предали родината, нямат място в каквото и да е сдружение. Предателите никой не ги обича. Не може да се скриеш, когато трябва да защитаваш родината си и да класираш отбора на първенство, да се правиш на сърдит, а днес да искаш да управляваш българския футбол. Е, не може!", заяви Венцеслав Стефанов пред Спортал.
Снимка: БГНЕС







20% увеличение на учителските заплати - най-малкото, което се иска от бюджета
Защо Бюджет 2026 не отговаря на реалната икономика на България?
София е пред голяма криза с боклука - "Екобулпак" спря извозването (СНИМКИ)
Митничари задържаха 71 старинни монети, скрити в мъжки чорап
Над 40 подземни училища се строят в украинската Харковска област
Принц Хари може да загуби титлата си подобно на принц Андрю
Христов: Бюджетът не е нито ляв, нито десен, той е смесен
Пеевски успокоява: Има запаси, хората ще имат гориво
Тesla се съгласи за плати 1 трилион долара на Мъск
Bang & Olufsen разкри новата си серия, вдъхновена от Ferrari
Може ли роторният двигател на Mazda да се превърне в спасител на електромобила?
Китайски хибрид постави световен рекорд по пробег
Джон Джоунс посочи легендарен боец на UFC, който го е вдъхновил
Шакур Стивънсън потвърди, че подготвя мегасблъсък
Технически семинар по SENSHI Кикбокс с Сенсей Пауло Зулета в Аржентина
Кевин Холанд се отказа от мечтата за шест двубоя през 2025 г.
Базофили – функция, роля в имунната система и нормални стойности
Какво представляват функционалните гастроинтестинални нарушение при кърмачета?
Как да повлияем сезонния косопад?
Риба зебра и тайната на възстановения гръбначен мозък – пробив в регенеративната неврология
Коментари
Напиши коментар01:42 | 25 мар 2022 г.
12:12 | 12 окт 2021 г.
16:34 | 11 окт 2021 г.
14:02 | 11 окт 2021 г.
13:37 | 11 окт 2021 г.
13:08 | 11 окт 2021 г.
13:08 | 11 окт 2021 г.
Напиши коментар