Красимир Тодоров подписа нов договор с Ботев Враца. Атакуващият полузащитник остава на стадион "Христо Ботев", след като пристигна в редиците на тима през 2021 година.
Ето какво написаха "зелените":
"Красимир Тодоров подписа нов договор с Ботев!
Атакуващият полузащитник остава на стадион "Христо Ботев". Той е роден на 2 март 2004 година. През 2021 година се присъединява към Ботев и е част от представителния отбор.
През последните два сезона в Първа лига записа 40 мача с 2 гола със зелената фланелка‼️
Успех, Краси!!".








ИПБ: Държавата не знае броя на жертвите по пътищата
Шойгу: Ситуацията в Украйна и Европа създава почва за екстремизъм
Катастрофа край Свищов взе жертва, един от шофьорите бил дрогиран
Toyota на съд за плагиатство: Откраднали технология за африканска триколка
"Играта на играчките 5" стартира с над $310 милиона и счупи рекорд
Купуват малки жилища за отдаване под наем
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Хеликоптер на бреговата охрана се разби по време на тренировъчна мисия в Аляска
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар