Новото попълнение на „Левски“ Карлос Охене даде първото си интервю пред „ЛЕВСКИ ТВ“. Той разкри как се е почувствал при първия мач със синята фланелка, как е приет в отбора, какви са целите му този сезон и колко време му е отнело да вземе решението да премине в клуба.
„Чувствам се добре и всичко вече е наред със ситуацията ми в клуба. Много съм щастлив да съм тук. Много бързо взех решение да направя този трансфер“, започна Охене.
„Почувствах се благодарен при дебюта си, удоволствието е невероятно когато излезеш със „синия“ екип. Чувствам се невероятно с новите си съотборници“, коментира още халфът.
„Първото и най-важно бе разговорът ми с треньора, който ми сподели своята философия за футбола, която изповядва, защото аз досега играех в друга схема и трябваше бързо да се адаптирам към настоящата. Искам да помогна на отбора да изпълни целите си през сезона. Искам и да вкарам няколко гола, за да мога да се радвам със „сините“ фенове. Много бих искал да спечеля нещо с отбора още тази година. Ще бъде нещо невероятно в кариерата ми“, каза още Охене.
„Имам приятели, които са били в „Левски“. Франсис Нар например ми е много близък и съм му казвал, че искам да играем заедно в този отбор. След като подписах ми изпрати съобщение: Вече си част от „синия“ клуб, забавлявай се“! Апелът ми към феновете ни е да ни подкрепят, както са го правили винаги, а ние ще дадем най-доброто от себе си“, завърши Охене.
Снимка: Официален сайт на Левски








Американските самолети започнаха да напускат летище "Васил Левски"
Халкидики се превърна в звездата на пазара на ваканционни жилища
"Черно море" привлече чуждестранен халф
Бащата на Сияна: Крият истината за трагичното ПТП на "Тракия" с деца
Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО
Вицепремиерът Гълъб Донев: Това не е бюджет на реалността
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар06:39 | 5 фев 2024 г.
20:43 | 4 фев 2024 г.
Напиши коментар