Треньорът на Славия Златомир Загорчич изрази мнението си след загубата с 1:2 от Локомотив Пловдив на стадион „Александър Шаламанов“. Специалистът влезе в словесен конфликт с част от феновете на "белите" на полувремето на срещата, за което той даде обяснението си.

"Целия мач играхме на добро ниво. Опитвахме се по всякакъв начин да вкараме гол. Имахме и греда, както и достатъчно положения. Допуснахме две груби грешки. Доволен съм от играта на момчетата, но не успяхме да реализираме попадения.

Понякога е по-лесно да се спечели с по-опитните. Тези грешки ни струваха много. Липсва ни всеки един човек от състава, но не се предаваме. Гледаме напред. Момчетата от школата се представиха добре.

Ако идваш на стадиона, подкрепяй си отбора. Дразнеше ме, че постоянно викаха, даже не знам и какво. Идвай на стадиона и подкрепяй отбора си. Неща, които казаха феновете днес ме ядосаха", заяви Заги.