Председателят на Управителния съвет на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов подава оставка от поста си. Днес се провежда събрание на УС, което да приеме неговото оттегляне и да се гласува нов ръководител, пише „Спортал“.
„Всяко начало си има край. Дано да останем с добри спомени и да съм изградил добро име на всички свързани с клуба. Очаквам клубът да върви нагоре, аз не съм незаменим, даже човекът, който ще ме замести, може да надгради от това, което сме правили през годините. Благодарен съм на целия УС, на нашите спонсори, които още от началото ни подадоха ръка – в частност господата Цветомир и Боян Найденови, с тях имах изключително добро партньорство през годините. ЦСКА е марка, откакто се върнахме в елита играхме два пъти в Европа, стигнахме финал за Купата, стигнахме до бронзови медали“, каза Гьонов.
„Иска ми се и се надявам да остана в сферата на футбола. Напускайки клуба, трябва да напусна и постовете ми в Професионалната лига, но се надявам това да е за добро. Нищо не мога да отрека за БФС, ще видим какво ще се случи“, допълни той.








Мартин, създал "Черна писта":ТИР-овете участват в 42% от смъртните случаи на пътя
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Трагедията на "Тракия": В неделя се сбогуваме Мишо от "Славия" и баща му
Велев: Частният сектор плаща заплатите с труда си, държавният - с данъци и заеми
Хари Стайлс се задави с вода и падна на сцената ВИДЕО
Мирчев: Бюджетът е злонамерен, всички ще плащат
Почина Юлий Славов, бивш депутат от групата на ОДС в 38-то НС
Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Виктор Скерлев спечели бронз в Китай
Фурор за България на Балканското първенство по олимпийско таекуондо
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар