
Сделката за привличането на алжирския халф Акрам Бурас в Левски изглежда окончателно се е провалила, твърди Africafoot. Играчът на Мулудия Алжир, който бе сочен като сигурно ново попълнение на „сините“, е променил решението си и ще остане в родината си.
Според информация Бурас е получил съвет от специалисти да приеме предизвикателството в местното първенство, където отборът му ще се състезава в четири различни турнира. Според тях шампионатът на България е по-слабо медийно отразен и по-малко конкурентен, което би могло да повлияе негативно на развитието и пазарната му стойност.
Преди месец 24-годишният Бурас бе близо до трансфер в белгийския Шарльороа, но преговорите пропаднаха в последния момент заради договорни и административни спънки. Левски прояви интерес и дори бе готов да плати откупната му клауза.
Коментари
Напиши коментар22:40 | 13 авг 2025 г.
22:00 | 13 авг 2025 г.
22:00 | 13 авг 2025 г.
21:03 | 13 авг 2025 г.
20:51 | 13 авг 2025 г.
Напиши коментар