Треньорът на Левски Хулио Веласкес увери преди визитата на Лудогорец, че неговият тим е подготвен да изиграе силен мач в Разград. На терена обаче това не се видя и шампионите отново наложиха волята си, печелейки с познатото 1:0. Това бе трети успех за разградчани с този резултат срещу „сините“ през пролетния дял на сезона.
Представянето на Левски, което изглеждаше насочено основно към опазване на нулево равенство, както и крайният резултат, предизвикаха сериозно недоволство сред феновете. Част от привържениците изразиха острите си критики към Веласкес под публикацията с крайния резултат в официалната Facebook страница на клуба.
От своя страна „сините“ призоваха своите фенове да запазят вярата си, да вдигнат глави и да гледат напред към следващото предизвикателство.
Ето част от събралите най-много харесвания коментари под публикацията:
Стефан Димитров: Когато излезеш за равен, винаги падаш!
Калоян Истатков: Каква клауза има в договора на Камдем, че всеки мач срещу тия е титуляр?
Павел СВ: Водиш с 12 точки, Разград са с най-нещастната си версия и им излизаш за Х. Перфектно им влязохме и в провокациите, и като цяло за пореден път ни показаха как се взема такъв мач.
Мария Тенева: Ние сме единственият отбор в света, който води с 12 точки, а излиза срещу прекия конкурент смачкан и уплашен…
Методи Владимиров: Трагедия бяхме.
Атанас Атанасов: С тази игра няма как да станем шампиони! И нека спрем да се залъгваме – дон Хулио е умрял от страх при всеки важен мач!
Матю Георгиев: Така ли ще станем шампиони? Без един “Х” с прекия ни съперник? Да чакаме други да ни вършат работата?
Стефан И. Иванов: Аз битка не видях.
Иван Цолов: Само с битка не става. Трябва и малко футбол да поиграем.
Страницата “Нашата любов е по-силна от вашата омраза”: Явно ще чакаме другите да ни направят шампион, защото ние сами не можем…
Кики Кирилов: Три мача, три загуби и всичките по един и същи глуповат начин. Не може да има оправдание.
Валери Александров: Не може да претендираш за титлата и да играеш за “Х”.
Богомил Николов: Екстра. Следващия мач предлагам направо да им направим коридор да вкарат в 10-ата секунда и след това само в защита да играем и да видим дали ще успеем да им вкараме от нашето поле.
Янко Добрев: Това ли е Левски без един читав удар? Ужас.
Ивайло Димитров: През живота ми като фен не съм бил толкова изнервен… Как е възможно? Да пазиш резултат срещу отбор, който ти се открива постоянно, за да те победи… Сега титлата не е на 99% сигурна, а на не повече от 50%. Направо нямам думи, съсипахте вечерта на много хора.
Евгени Мишев: Каква титла? Ние гол не сме им вкарали 4 мача този сезон. В плейофите 1-2 мача ако вземем с тази игра, ще е добре.
Стоян Величков: Докога ще излизаме за равни мачове, бе, хора? Хайде малко да поиграем, нямаме точен удар като хората, нямаме читава атака. Нека и с 3:0 да ни бият, ама покажете нещо, бре. Излизаме да се браним, не е истина – 65:35% владение на топката. Супер слаб мач.
Пламен Петков: Единственият начин да станем шампиони е да разчитаме на ЦСКА и ЦСКА 1948 да спънат Лудогорец. Ако от нас зависи да вземем важен мач, няма да станат нещата.
Жельо Ташев: ПФК Левски, стига с това “главите горе”! Кога ще им вкараме гол на тия?








Забрани за църковния празник на 26 юни: Не вземайте пари назаем
Времето днес, 26 юни: Слънчев предиобед, летни бури и градушки следобед
Зеленски: Одобрих 40-дневна операция срещу Русия, целта е прекратяване на войната
235 са вече загиналите след земетресенията във Венецуела
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар10:35 | 8 мар 2026 г.
20:55 | 7 мар 2026 г.
17:55 | 7 мар 2026 г.
07:36 | 7 мар 2026 г.
07:27 | 7 мар 2026 г.
07:08 | 7 мар 2026 г.
06:46 | 7 мар 2026 г.
04:05 | 7 мар 2026 г.
03:55 | 7 мар 2026 г.
01:05 | 7 мар 2026 г.
Напиши коментар