Раздялата между Берое и Нене вече е факт. Футболистът е поредният играч, който напуска старозагорския клуб след края на тежкия сезон, завършил с изпадане във Втора лига.
Новината беше потвърдена лично от футболиста чрез емоционално послание в социалните мрежи, в което той благодари на ръководството, съотборниците, треньорския щаб и привържениците на Берое.
Нене призна, че изминалата кампания е била изпълнена с трудности, но въпреки това ще запази само добри спомени от престоя си под Аязмото. Той изрази специална признателност към клубния президент за оказаното доверие и възможността да бъде част от отбора.
Футболистът не пропусна да се обърне и към феновете на Берое, като им благодари за подкрепата през целия му престой в клуба. По думите му именно привържениците са били движещата сила на отбора както в успешните моменти, така и в най-трудните периоди.
В посланието си Нене отправи благодарности и към своите съотборници, треньорите и всички служители на клуба за професионализма и отношението, което е получил. Той подчерта, че си тръгва от Стара Загора с много приятелства, силни емоции и спомени, които ще останат с него завинаги.
Така Нене се превръща в поредния футболист, който се разделя с Берое след края на сезона, а в клуба предстоят сериозни промени преди началото на кампанията във Втора лига.








СДВР арестува 11 души при акция срещу разпространението на наркотици
Учени: Мръсният въздух ускорява стареенето на мозъка
Забраниха пушенето на четири известни плажа край Анталия
Столичният „Христо Ботев“ осъмна под полицейска блокада, има арестувани
Грешка на ватмана е причинила челния удар на два трамвая в София
Путин: Абсурд е Русия да нападне страните от НАТО
Може ли течният азот да пенсионира електромобилите
V8 битурбо на Mercedes сдаде багажа на 58 000 км
Audi шокира с най-мощната и най-бърза суперкола в историята си
Skoda за първи път показа новия си флагман
Усман Нурмагомедов коментира Топурия - Гейджи
Иво Бараневски няма намерение да влиза в размени с Джуниър Тафа
Мераб Двалишвили даде прогноза заТопурия - Гейджи
Хирокацу Мияги: "Опонентът ми успя да пробие защитата ми и заслужено ме победи"(ВИДЕО)
Мелатонинът не бива да се приема продължително
Остеонекроза на главата на бедрената кост – как се поставя диагнозата?
Ново лекарство удвоява преживяемостта при рак на панкреаса
7 вечерни ритуала за по-лесно заспиване
Коментари
Напиши коментар09:19 | 5 юни 2026 г.
Напиши коментар