Вратарят на Валенсия Диего Алвес бе с решаващ принос за снощната победа на тима над Лудогорец с 3:0 в София, след като спаси дузпа в средата на първата част, когато резултатът бе 1:0 за отбора му.
Бразилецът отрази изстрела на Роман Безяк и това се оказа от голямо значение за крайния триумф на отбора му, който игра повече от час с човек по-малко.
Спасяването на Алвес обаче изобщо не е изненада, защото той често печели двубоите с противниковите футболисти, които ще изпълняват наказателни удари срещу него.
Статистиката показва, че той е 15-ата му спасена дузпа от 33 изпълнени, откакто е в Испания, което прави 45,4% успеваемост. Той има 10 отразени с екипа на Алмерия, където игра в периода 2007-2011, а останалите 5 са за Валенсия.
Преди да разочарова Безяк той отказа и Иван Ракитич от Севиля в средата на миналия месец, като от бялата точка срещу него са се проваляли Кристиано Роналдо, Лео Меси и Диего Коста.
Защитниците Антонио Бараган и Филип Сендерос пък вкараха първите си голове с екипа на испанския тим срещу състава от Разград. Първият трябваше да изиграе 72 мача преди да вкара, а втория го направи едва в 6-ия си двубой, с което крайния победител на практика е ясен.







Ескалация след протеста: Маскирани стигнаха сградата на ДПС-НН
Кирил Петков: Ако не се усетят сега, следващият протест ще е още по-голям
Маскирани са се насочили към централата на "ДПС - Ново начало"
Стрелба по патрул на Мироопазващите сили на ООН в Южен Ливан
Ще доведат ли протестите до резултат?
Коледни подаръци, които означават повече от парите
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментар11:32 | 14 мар 2014 г.
Напиши коментар