Селекционерът на испанския национален отбор Хулен Лопетеги поиска запалянковците да помогнат на "Ла фурия" да победи Италия в световните квалификации през септември. Специалистът иска бившите европейски и световни шампиони да си осигурят директно класиране за Мондиал 2018 в Русия.
Испания и Италия имат по 16 точки в квалификационна група "G", но иберийците са с по-добра голова разлика. "Знам, че публиката на стадион "Сантяго Бернабеу" ще бъде с нас, но трябва да си вземем малко въздух. Ще мислим за Италия. Призоваваме феновете да създадат хубава атмосфера, защото ни чака много важен мач", коментира Лопетеги.
Късно снощи испанците победиха като гости в Скопие срещу Македония с 2:1. "Най-важни бяха трите точки. Доволни сме от начина, по който играхме. Победата не беше убедителна, но това няма значение. Можеше да поведем с 3:0 и да затворим лесно мача. Вместо това допуснахме попадение и двубоят стана малко по-различен", каза още опитният специалист.
Испания посреща Италия на 2 септември.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар