Михаил Антонио вкара 4 гола и прати Норич в Чемпиъншип, извеждайки Уест Хям до победа с 4:0 на „Кароу Роуд” в мач от 35-ия кръг на Висшата лига.

Така Канарчетата записаха 7-а поредна загуба и логично се завръщат в по-долното ниво на английския футбол. Това е 5-о изпадане за тях от Висшата лига.

Домакините не оказаха никаква съпротива на съперника, който постигна ключова победа в битката за оцеляване и с 34 точки вече е на 6 от опасната зона.

Антонио откри с удар отблизо след корер и отклоняване на топката от Диоп в 11-ата минута, а в края на първото полувреме пак се разписа при статична ситуация, този път с глава.

В 54-ата минута той бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля, макар и при втория си опит, а в 74-ата се възползва от подаване на Райън Фредерикд, за да реализира с удар от вратарското поле.

Така той реализира първия хеттрик в кариерата си и стана първият футболист на Уест Хям 4 попадения в един мач от Дейвид Крос през 1981-а година.