Тотнъм пропусна да съкрати преднината на Ливърпул в класирането на Висшата лига, след като стигна само до 1:1 при гостуването си на Уулвърхемптън в последен мач от 15-ия кръг.

Шпорите вкараха още след 57 секунди, когато Танги Ндомбеле се възползва от подаване на Бен Дейвис и реализира с прецизен изстрел.

Последва типично представяне за отбор на Жозе Моурино, който опита да затвори мача прибирайки се в защита, но Вълците не се предадоха и в 86-ата минута Ромен Саис отклони в мрежата след корнер, за да донесе равеството.

Кошмарът за лондончани можеше да стане пълен, но Юго Лорис спаси удари на Рубен Невеш и Фабио Силва, за да може Тотнъм все пак да вземе точака след 2 поредни загуби.

Шпорите обаче са загубили цели 9 точки с допуснати голове в последните 10 минути, което е наистина много. Тимът е 5-и с 26 точки, докато Уулвърхемптън е 11-и с 21.