Астън Вила и Лийдс изиграха истински трилър и завършиха 3:3 в Бирмингам в мач от английската Висша лига изпълнен с много екшън и обрати.

Фелипе Коутиньо блесна за домакините с гол и 2 асистенции, а Джейкъб Рамзи се разписа на два пъти.

Даниел Джеймс бе голямата фигура за гостите, след като откри още в 5-ата минута с удар в далечния ъгъл.

Коутиньо обаче изравни в 30-ата с прецизен изстрел, а след това на два пъти намери Рамзи, който направи 3:1 с хубави изстрели.

В добавеното време на първата част обаче, Дан Джеймс върна интригата след попадение с глава, а в 63-ата минута Диего Йоренте изравни за 3:3 с удар от 7-8 метра и лоша игра в защита на Вила.

Езри Конса от домакините бе изгонен за два жълти картона, а победител в крайна сметка може би заслужено нямаше. Вила е 11-и с 27 точки, а Лийдс 15-и с 23 и все още е сравнително близо до неприятностите.