Полузащитникът на Нюкасъл Бруно Гимараеш е на път да се превърне в най-добре платения играч в историята на клуба, което ще го накара да пренебрегне интереса от Ливърпул, Реал Мадрид и Барселона.
Бразилецът се превърна в ключова фигура за възхода на Свраките и сега се твърди, че съвсем скоро ще получи нов договор, който ще му носи по 200 000 паунда на седмица.
В момента той също е №1 по заплата на „Сейнт Джеймсис Парк” с по 120 000 лири седмично, но условията по контракта, който е до лятото на 2026-а година, ще бъдат подобрени сериозно.
В Нюкасъл искат бързо да си гарантират оставането на Бруно Гимараеш, особено след информациите, че интерес към него проявяват някои от водещите европейски клубове. Факт е обаче, че Червените не могат да му предложат мачове от Шампионската лига, Барселона има финансови трудности, а Реал вероятно ще вложи почти всичко в Джуд Белингам.
Гимараеш играе за Свраките от януари 2022-а, когато бе привлечен от Лион за 42 милиона паунда и вече е със статут на култов герой за феновете на отбора. Въпреки че призна за разговори с Реал Мадрид в миналото, той не спира да твърди, че иска да остане при Свраките.








Пилешки бутчета със сос от горчица и мед за Летен Тодоровден
СДВР арестува 11 души при акция срещу разпространението на наркотици
Учени: Мръсният въздух ускорява стареенето на мозъка
Забраниха пушенето на четири известни плажа край Анталия
Столичният „Христо Ботев“ осъмна под полицейска блокада, има арестувани
Грешка на ватмана е причинила челния удар на два трамвая в София
Путин: Абсурд е Русия да нападне страните от НАТО
Може ли течният азот да пенсионира електромобилите
V8 битурбо на Mercedes сдаде багажа на 58 000 км
Audi шокира с най-мощната и най-бърза суперкола в историята си
Skoda за първи път показа новия си флагман
Усман Нурмагомедов коментира Топурия - Гейджи
Иво Бараневски няма намерение да влиза в размени с Джуниър Тафа
Мераб Двалишвили даде прогноза заТопурия - Гейджи
Хирокацу Мияги: "Опонентът ми успя да пробие защитата ми и заслужено ме победи"(ВИДЕО)
Стронгилоидоза – пренебрегваният паразит, опасен при имуносупресия
Мелатонинът не бива да се приема продължително
Остеонекроза на главата на бедрената кост – как се поставя диагнозата?
Ново лекарство удвоява преживяемостта при рак на панкреаса
Коментари
Напиши коментар16:56 | 23 апр 2024 г.
Напиши коментар