Мохамед Салах ще се завърне в Англия за лечение от контузията си, получена на турнира за Купата на Африка, обяви Юрген Клоп.
Голмайсторът на Ливърпул отпадна за следващите два мача на Фараоните, но днес ще присъства на двубоя срещу Кабо Верде, след което ще лети за Острова.
Салах е с мускулен проблем, който обаче явно не е чак толкова сериозен и може да се завърне в Египет, ако тимът стигне до финала или дори още по-рано.
„Говорих с него, веднага след като получи травмата и оттогава той е в контакт с лекарите на отбора. Мисля обаче, че ще се върне и ще направи възстановяването си тук“ заяви Клоп след 4:0 над Борнемут.
„Ако Египет стигне до финала и той е здрав, вероятно ще се завърне при тях. А и защо не? Все пак това е сериозен турнир. Кот Д’Ивоар е прекрасна страна, но ние нямаме хора там, така че нека да видим, но планът е да се върне“ добави германецът.
„Салах ще присъства на мача с Кабо Верде и след това ще пътува за Англия. След к консултации с нашия лекарски щаб и този на Ливърпул преценихме, че това е най-доброто решение, като се надяваме, че той ще бъде на линия за полуфиналите на турнира, ако стигнем до тях“ се казва в официалното съобщение на Египет.








Жега до 35°, градушки и валежи: Прогноза за времето за седмицата 15-21 юни
Централна емисия
Централна емисия
Русия може би разработва орбитално ядрено оръжие
Страхът от провал, който спира живота още преди първата крачка
Д-р Мирослав Ненков: Медицинското качество се оценява трудно
Тайра Банкс съди Netflix за клевета
Невиждано оспорван Льо Ман, Toyota се върна на върха
Класическият Mercedes-Benz S-Class на Мелания Тръмп получи нов живот
Koenigsegg за 5 милиона долара се паркира на яхта за 86 милиона
Безпилотно такси помогна на крадец да избяга
179 деца се пуснаха на Държавното по карате във Велико Търново
UFC Freedom 250 Топурия-Гейджи: Резултати
Алекс Перейра се оказа по-тежък от Сирил Ган на кантара преди UFC Freedom 250
Израел Адесаня застана зад Алекс Перейра преди историческия шанс в тежка категория
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Коментари
Напиши коментар08:38 | 24 апр 2024 г.
12:13 | 23 яну 2024 г.
Напиши коментар