От Арсенал се готвят да предложат нови договори на своите звездни и бързоноги нападатели - Александър Лаказет и Пиер-Емерик Обамеянг, пише британският "Mirror".
От началото на миналия сезон двамата имат на сметката си общо завидните 51 гола. На практика завръщането на "артилеристите" в Шампионска лига зависи до голяма степен от Лаказет и Обамеянг.
Двамата са едни от най-високо платените играчи при "топчиите", които печелят около 140 и 200 хиляди паунда седмично. Източници твърдят, че лондончани ще предложат на нападателите си значително увеличение на заплатата.
Преговорите за разширяване на сътрудничеството вече са в разгара си, добавя изданието. Съобщава се също така, че Арсенал допълнително ще мотивира Лаказет и Обамеянг с бонуси при евентуално класиране в Шампионска лига.








Четири китайски зодии с невероятен късмет на 27 юни 2026
Край на тапите: АПИ отпушва АМ "Тракия" в Софийско и Ямболско
САЩ удължиха срока за купувачите на "Лукойл" до 25 юли
Жега: Швейцария с рекорд за юни, болниците в Париж са претоварени
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Коментари
Напиши коментар07:06 | 21 авг 2019 г.
06:42 | 21 авг 2019 г.
22:59 | 20 авг 2019 г.
21:50 | 20 авг 2019 г.
20:12 | 20 авг 2019 г.
19:38 | 20 авг 2019 г.
Напиши коментар