Откакто Арсенал се премести от "Хайбъри" на "Емиратс", клубът е без душа. Това заяви легендарният мениджър на "топчиите" Арсен Венгер.
"Имах шанса да работя и на двата стадиона. "Хайбъри" приличаше на "Анфийлд", в него имаше душа. Да, построихме нов стадион, но не намерихме душата си в него. Тя остана на "Хайбъри". Никога не успяхме да я пресъздадем", каза Венгер, след което обясни защо се е получило така.
"На "Емиратс" разстоянието от терена до трибуните е по-голямо, за да има място да минават линейки. Наклонът на трибуните трябваше да бъде по-малък. Такива неща не бяха достатъчни, за да пресъздадат атмосферата, която беше на "Хайбъри", добави легендата.
Арсенал играе на новия си стадион от 2006 година.








Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Хороскоп за 25 юни 2026 г.: Интересни срещи за Близнаците, Рибите да слушат интуицията си
Кратка разходка след хранене - малък навик с големи ползи
Шофьори срещу еколози заради ограничаване на скоростта по магистралите
Карл Маркс е бил прав: Религията е "опиум за народа", действа като хероин и морфин
Виктория и Дейвид пак много ядосали сина си Бруклин
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар20:44 | 21 яну 2020 г.
17:39 | 21 яну 2020 г.
16:35 | 21 яну 2020 г.
16:07 | 21 яну 2020 г.
15:43 | 21 яну 2020 г.
Напиши коментар