Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне беше доволен от отбора след победата с 2:0 над Осасуна. Той специално отличи играта на младия нападател Жоао Феликс.
"Трябва да играем по същия начин и в бъдеще. Отборът винаги се раздаваше, но не винаги успяваше да спечели. Например, играхме добре в Торино с Ювентус, но загубихме. Основното е, че целите се постигат в елиминациите на Шампионската лига".
"Феликс е един от най-добрите ни играчи. Той има дарбата да създава шансове за гол и да пробие до вратата. Редовно показва тези си качества".
"Искам той да има повече енергия в края на мачовете. Може би трябва да разпределя силите му по-компетентно. Защото в края може да има повече шансове за гол", заяви Диего Симеоне.








Времето днес, 22 юни: Валежи, градушки и гръмотевични бури
Хороскоп за 22 юни 2026: Добри новини и интересни срещи за зодиите
Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Арестът на приятеля Трабер - готви ли се ФСБ за ерата "след Путин"?
Първи ден на лятото: Слънце, жега, но на запад дъжд и градушки
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейвид Бенавидес посочи най-великия мексикански боксьор в историята
Иън Гари: Ще разбия Махачев и ще му взема титлата
Дейна Уайт: Колизеумът поиска 150 милиона долара за евентуална битка между Мъск и Зукърбърг
Маурисио Сулейман очаква споразумение за двубоя между Усик и Кабайел
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар