Вторият вратар на Барселона Яспер Силесен разкри, че желае да си тръгне от "Камп Ноу". Това потвърди самият той пред холандската телевизия Ziggo Sport:
"Първо ще се оттегля във ваканция и след това очаквам да имам нов клуб, в който бих могъл да играя, защото искам да играя", обяви той.
Марк-Андре тер Стеген е непоклатим на вратата на каталунския тим и холандецът играе само в двубоите за Купата на краля.
Силесен пристигна в Кан Барса през 2016 година и оттогава насам е изиграл едва 28 мача за "лос кулес". Силесен посъветва своя сънародник Матейс де Лихт да премине в Барселона. "Зная за Де Йонг, но за Де Лихт наистина ли е вярно? Ако имаш възможност да отидеш в Барселона, трябва да се възползваш", каза още вратарят на "блаугранас".








Разпитват свидетели на стрелбата в заведение на плажа във Варна
Фолклорът като тенденция: "Легнал юнак" оживя в нов проект на Стоян Петков (ВИДЕО)
Почина бащата на Красимир Балъков
Задържаха рецидивист с фентанил в София
Жулиен Риков преди SENSHI 32 Grand Prix: С треньора сме изградили стратегия
Почина Феим Чаушев, бивш заместник-министър на външните работи
Маколи Кълкин и любимата му отпразнуваха 9 години заедно
Шишков за ПП “Витоша”: Има политическа воля за знакови промени
Електрическото Renault Megane получи свежо лице и по-голям пробег
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар16:52 | 29 апр 2019 г.
Напиши коментар