Барселона може и да не получи разрешение за привличането на нов нападател след операцията на Усман Дембеле, предупреждава каталунското издание „Спорт“.
От клуба вече са изпратили документите в медицинската комисия, след като французинът претърпя хирургическа интервенция в началото на седмицата във Финландия.
От Барса твърдят, че той ще трябва да се възстановява около 6 месеца, но според изданието в правилника никъде не е записано, че този срок трябва да бъде приет като сигурен от лекарите.
Проблемът идва от това, че в други случаи при подобни травми, възстановяването е отнемало около 3 месеца. Самият Дембеле през 2017-а отново бе опериран, но на другия крак след подобен проблем и тогава липсваше 3 месеца и половина. Затова и разминаването може да донесе проблеми и да се наложи каталунците да се оправят с Антоан Гризман, Лео Меси и Ансу Фати в атака до края на сезона.
Иначе от набелязаните играчи като потенциални попълнения за фаворит вече се счита Анхел от Хетафе. Появи се обаче и нов вариант, а именно Рожер Марти от Леванте.








Отпушват АМ "Тракия" за уикенда: Два ключови ремонта приключват днес
Горещините се местят на изток: До 41° в България и температурни рекорди в Централна Европа
Цял боен арсенал – 73 пистолета заловиха в камион на „Капитан Андреево“
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията, МФ очаква 100 млн. евро от данъци
Контролираните от Русия части от украинската Херсонска област останаха без ток
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Коментари
Напиши коментар19:59 | 14 фев 2020 г.
13:23 | 14 фев 2020 г.
12:16 | 14 фев 2020 г.
12:15 | 14 фев 2020 г.
11:41 | 14 фев 2020 г.
Напиши коментар