Александър Везенков изигра още един добър мач за Олимпиакос, този път в първенството, като помогна за трудния успех над Кимис със 77:74.

Българинът бе на терена 20 минути, като се отчете със 7 точки, 6 борби, от които 3 в нападение и 2 асистенции за триумфа на червено-белите.

Той записа коефициент на полезност от 13 и демонстрира, че е готов да има важна роля в ротацията на Дейвид Блат.

Фаворитът от Пирея успя да стигне до триумфа едва в последната четвърт, след като сблъсъкът вървеше равностойно през цялото време.

Найджъл Уилямс-Гос реализира 15 точки за победителите, Никола Милутинов добави 14, а Аксел Тупан се отчете с 12 за успеха. За домакините от Кимис 24 точки вкара бившият играч на Балкан ДеВон Уошингтън.