ЛаМаркъс Олдридж избухна с 56 точки, а Сан Антонио надви Оклахома Сити със 154:147 в епичен мач от НБА след 2 продължения. Вкараните общо 301 точки са най-много от 2006-а година.

Шпорите бяха изумителни при стрелбата отдалеч, като реализираха първите си 14  опити от тройката, за да завършат общо 16 от 19, което означаваше 84% успеваемост.

Въпреки това те трябваше да преодолеят трипъл-дабъл от Ръсел Уестбрук, завършил с 24 точки, 24 асистенции и 13 борби, за да спечелят за 6-и път в 7 мача и да подобрят баланса си до 25-18.

Тексасци водеха с 12 точки преди последната четвърт, но бяха застигнати и Джерами Грант изравни, след като открадна топката от Марко Белинели 5,6 секунди преди края. ДеРозън след това пропусна със сирената.

Той не успя при нова стрелба в края на добавеното време, за да се стигне до още 5 минути баскетбол, в които Олдридж вкара 7 точки, а Дерик Уайт, завършил с 23 точки, също имаше ключови изяви, за да може Сан Антонио все пак да спечели.

Пол Джордж реализира 30 точки за Тъндър, които са в първата си криза след началото на сезона, когато започнаха с 0-4. Сега са с 3 поредни загуби и общо в 6 в последните си 10 мача, което влоши баланса на тима до 25-16.

Останалите резултати: Маями – Бостън 115:99 (Горещите вкараха 18 тройки), Денвър – ЛА Клипърс 121:100 (Йокич с нов трипъл-дабъл, този път 18-14-10 при 11-ата поредна победа у дома за Нъгетс), Сакраменто – Детройт 112:102.