Нвата суперзвезда на ЛА Лейкърс Антъни Дейвис избуна с 40 точки и 20 борби едва за 3 части, а тимът му отнесе Мемфис със 120:91, за да подобри баланса си до 3-1 от началото на сезона.

Веждата постави клубен рекорд по отбелязани наказателни изстрели, след като реализира 26 от 27 опита и подобри постижението на Дуайт Хауърд, който записа 25 от 39 през 2013.

Калифорнийци губеха с 13 точки в един момент през първата четвърт и на почивката водеха само с 49:47, преди в третата четвърт Дейвис да реализира 20 точки, колкото целия тим на Гризлис, който водеше с 65:59 7 минути преди края на периода, но в оставащото време вкара едва 2 точки.  Лейкърс се откъснаха с 88:67 и спокойно затвориха мача.

В друг мач Джими Бътлър вкара първите си 4 стрелби и завърши с 21 точки в дебюта си за Маями, който победи Атланта със 112:97, също за да се подобри до 3-1. Новобранецът Тайлър Хироу наниза 29, а Горещите бяха улеснени и от факта, че лидерът на Хоукс Трей Йънг навехна глезена си и напусна във втората четвърт.

Далас пък нанесе първа загуба на Денвър след 109:106 като гост и така и двата тима са с по 3-1. 9 играчи от Маверикс реализираха поне 10 точки, като никой не вкара повече от 14. Звездите Лука Дончич и Кристапс Порзингис нямаха ден и останаха само с 12 и 10, но тексасци стигнаха до успеха.