Джеймс Хардън напомни за себе си, като реализира 60 точки за 31 минути, а Хюстън отнесе Атланта със 158:111.

Бардата се развихри, като успя в 16 от 24 опита от игра, от които 8 от 14 от тройката. Това са най-малкия брой опити от игра, с които даден играч стига границата от 60 точки. Той добави и 20 наказателни изстрела от 23 изпълнени.

Това бе 4-ият подобен мач в кариерата си на гарда, с което се изравни с Майкъл Джордън по такива срещи. Пред него сега са Коби Брайънт с 6 и Уилт Чембърлейн с 32.

Ракетите дръпнаха напред още от началото, като поведоха с 81:52 на почивката. Последваха 29 точки от Хардън в третата четвърт, след което той напусна и повече не се появи в игра.

Общо таксасци отбелязаха 58% от опитите си от игра, като от тройката вкара 25 от 51. Така Хюстън подобри баланса си до 13-6, докато Атланта продължава да върви лошо и е едва с 4-16.

В останалите мачове Филаделфия надви Индиада със 119:116 след 32 точки да Джоел Ембийд, Сакраменто обърна Денвър със 100:97 след продължение, макар и да губеше със 17 точки във втората четвърт, а Милуоки записа 11-и пореден успех след 137:96 срещу Шарлът.