Офанзивният полузащитник на Байерн Мюнхен Томас Мюлер отново се изказа доста топло за бившия си треньор Луис ван Гаал, който бе назначен за мениджър на Манчестър Юнайтед.
Както е известно, именно холандецът наложи Мюлер в титулярния отбор на баварците, защитавайки младока от критиките към него през сезон 2009/10 с думите "докато аз съм треньор на Байерн, Мюлер ще играе винаги".
Назначаването на холандеца подсили спекулациите, че той ще вземе Мюлер при "червените дяволи", тъй като германецът не е щастлив от факта, че не е твърд титуляр при Пеп Гуардиола.
"Не е никаква тайна, че с Луис ван Гаал имахме по-специални отношения от обичайните такива между треньор и футболист", сподели Мюлер пред списание "Шпорт Билд".
"Но няма нищо по-хубаво от това да играеш за Байерн. Както всеки знае, аз се намирам в специална връзка и с Байерн. Освен това имам договор до 2017 година."
"Разбира се, че в националния отбор на Германия моята позиция е по-ясно определена. Селекционерът ме вижда на дясното крило. Пеп Гуардиола прави доста ротации. Имам добро чувство за световното първенство, според мен ще покажем силен отборен дух", добави Мюлер.







Helpbook сигнал: Над 10 кучета живеят в частен двор, смрадта е непоносима
Как зехтинът влияе на кръвното ни налягане
Най-лесните бананови палачинки (РЕЦЕПТА)
Нов украински прехващач може да подсили отбраната на Европа
DARA и "Бангаранга" са на финал на Евровизия
Денисиньо е новият шампион на Hell’s Kitchen, грабна 50 000 евро
Еврото, цените и властта: Накъде върви държавната намеса?
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Злати Чуканова и Викторио Илиев на четвъртфинал в Сърбия
Андреа Нисева ще се бори за европейското злато в Самоков
Християн Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар21:37 | 22 май 2014 г.
20:23 | 21 май 2014 г.
13:50 | 21 май 2014 г.
12:54 | 21 май 2014 г.
11:47 | 21 май 2014 г.
11:10 | 21 май 2014 г.
10:33 | 21 май 2014 г.
Напиши коментар