Нападателят на Байерн Мюнхен Томас Мюлер смята, че баварците не са показали достатъчно рационалност и хладнокръвност по време на снощния първи 1/2-финал от Шампионска лига срещу Реал Мадрид. "Белите" се наложиха с 2:1 на "Алианц Арена" и се превърнаха във фаворит преди реванша в Испания идния вторник.

"Бяхме малко наивни. Вкарахме гол, създадохме още положения, но им позволихме да ни изравнят точно преди почивката, а бързо след началото на второто полувреме беше беше 1:2. Не ни достигна концентрация при завършващия удар, допуснахме голове след наши грешки, които не можем да си позволим да правим на такова ниво. През второто полувреме се получи нещо странно, топката така и не искаше да влезе във вратата на съперника. Не можем да бъдем доволни от такава игра. Видяхме как Реал използва своите шансове. Трябва да бъдем значително по-ефективни, когато се озовем пред вратата. Не се предаваме. В Мадрид вече победихме през миналия сезон, но ни трябва манталитет на убиец", каза Мюлер.