Изпълнителният директор на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге не скри огромното си задоволство от класическата победа над Челси вчера.
Баварците практически се класираха за четвъртфиналите на Шампионската лига, след като тотално надиграха "сините" на техния стадион "Стамфорд бридж".
"Поздравления за целия отбор и треньорския екип. Това беше изключително. Ние направихме много голяма крачка към четвъртфиналите. Трябва да довършим започнатото в Мюнхен. Вярвам, че ще успеете", заяви Румениге на традиционния банкет след мачовете на тима в Европа.
"Вие показахте невероятен характер. Човек вече остава с усещането, че Лондон е град, който обича Байерн. През 2013 година триумфирахме тук на финала, преди месеци бихме Тотнъм със 7:2, а сега постигнахме нов важен успех", допълни босът.








Президентските избори: Възможна ли е обща дясна кандидатура и какви са политическите тактики
ИПБ: Държавата не знае броя на жертвите по пътищата
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Една жертва след челен сблъсък край Свищов, 28-годишен шофьор се оказа надрусан
"Играта на играчките 5" стартира с над $310 милиона и счупи рекорд
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Коментари
Напиши коментар05:38 | 27 фев 2020 г.
Напиши коментар