Най-опитният футболист на Борусия Дортмунд Себастиан Кел кара своя последен сезон като професионален футболист, но снощи се превърна в герой за "жълто-черните".
Още по темата
35-годишният ветеран вкара фантастичен гол от ждроб в 107-та минута на мача с Хофенхайм и класира своите на полуфинал за Купата на Германия.
"Получи се изключително емоционален и агресивен двубой. Този удар от ждроб всъщност го владея доста добре", похвали се доскорошният капитан на Борусия, който играе за тима от 2001 година насам.
Галерия 19 снимки
"Разбира се, че имах и късмет при удара, за да може топката да лети в такава траектория и да влезе във вратата с помощта на гредата. В турнира за Купата на Германия имаме възможност да спечелим трофей този сезон."
"Мечтая отново да пътувам за Берлин, преди да прекратя кариерата си. Да видим с кой ще се паднем на полуфиналите. Надявам се отново да сме домакини", допълни Кел.
Съперникът на Борусия Дортмунд ще стане ясен тази вечер, веднага след изиграване на останалите два четвъртфинални сблъсъка.
Черешката на тортата ще бъде в Леверкузен, където намиращият се в много добра форма Байер посреща носителя на трофея Байерн Мюнхен.







Ефремова: Минималната заплата е сред приоритетите на правителството
Над 3100 работни места са разкрити по "Младежка заетост+"
Пожар бушува край Ямбол, силният вятър усложнява гасенето
Денков: Изказването на Радев е неадекватно, иска да живее в държава като Русия
Зеленски: Украйна нанесе "уникален" удар по руската военноморската база в Новоросийск
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Mazda 767B за близо 2 милиона долара пламна на „Лагуна Сека“
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментар18:52 | 11 апр 2015 г.
13:17 | 11 апр 2015 г.
15:21 | 8 апр 2015 г.
14:34 | 8 апр 2015 г.
11:10 | 8 апр 2015 г.
09:29 | 8 апр 2015 г.
Напиши коментар