Спортният директор на Борусия Дортмунд Михаел Цорк подчерта, че клубът работи здраво по намаляване на състава, след като направи гръмки покупки.
Вестфалци са твърдо решени да спрат доминацията на Байерн Мюнхен в Германия и за целта привлякоха Торган Азар, Нико Шулц, Юлиан Брандт, Матс Хумелс и Матеу Морей.
"Ще проведем разговор с всички кандидати за напускане до дни", заяви Цорк пред вестник Ruhrnachrichten.
Към момента групата на Борусия Дортмунд е съставена от цели 34 футболисти, а треньорът Люсиен Фавре иска да работи с доста по-малък брой играчи - максимум 23 души.
Сред сигурните напускащи са Андре Шюрле, Шинджи Кагава, Максимилиан Филип и Себастиан Роде. В момента всеки един от тях е натоварен със задачата да си намери нов отбор.








В "България сутрин" на 27 юни от 9:30 часа: Как тялото ни сигнализира за наличието на тревожност?
Николов: Контрол на продуктите няма, това е като епидемия
Войник заплаши Путин: Армията ще насочи оръжията си срещу Кремъл ВИДЕО
Бъбривкото със самостоятелен филм! Магарето излиза от сянката на Шрек
В куфара на UNIQA има място за всичко. Без грижи. Те трябва да останат вкъщи
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Коментари
Напиши коментар08:14 | 22 юли 2019 г.
23:45 | 21 юли 2019 г.
22:51 | 21 юли 2019 г.
Напиши коментар