Вратарят на Левски Божидар Митрев остана довлен от равенството между "сините" и ЦСКА (2:2). Футболистите на треньора Делио Роси успяха да заличат пасив от два гола на полувремето.

"Започнахме зле мача. Отборът ни не стоя добре на терена през първото полувреме. Трябваше да ни вкарат гол, за да започнем да играем. Второто полувреме излязохме, за да ги победим. Напълно ги надиграхме и изпуснахме няколко чисти положения.

Казахме си, че доста пъти Левски е обръщал ЦСКА от 2:0 до 3:2. Видяхте прекрасно ситуацията с дузпата. Докоснах Каранга и преценката на съдията беше дузпа. Не съм разколебан, но искам да благодаря на всички хора, които ме подкрепиха.

По този начин трябва да се подкрепя Левски. След мача с Лудогорец бях разстроен, че Левски отново загуби. Надявам се, че след днешния мач това обединение на левскарите ще продължи. Не смятам, че двубоят с ЦСКА за Купата е важен от психологическа гледна точка. В реванша трябва да сме концентирани и спокойни”, каза Митрев.